Sedací soupravy Praha

Sedací soupravy

Velký výběr sedacích souprav, rohové, kožené sedací soupravy. Více zde »

Rohové sedací soupravy

Rohové sedací soupravy u které si můžete velikost určit dle potřeby, výběr z více než 1000 kusů látek Více zde »

Pohovky

Pohovky, různé moderní tvary, úpravy dle potřeb zákazníka Více zde »

O nás

Nabízíme kvalitní české sedací soupravy Praha, pohovky, válendy, matrace křesla a postele ve výběru vodou omyvatelných moderních látek a pravé hovězí kůže. Vyrábíme jak moderní tak nadčasově klasické sedací soupravy Praha a pohovky na míru každého zákazníka.
Naše pohovky, křesla a sedací soupravy jsou rozkládací na spaní, postele a válendy mohou mít zdravotní matrace na spaní a funkci úložného prostoru. Upravíme tvrdost výplní dle vaší tělesné hmotnosti, pokud má mít sedací souprava, pohovka, postel  dlouhou životnost, musí být vyrobena ze správných nešizených materiálů.

Právě tyto kvalitní materiály používáme do našich sedacích souprav, pohovek a postelí. Zhotovujeme kožené rohové sedačky a pohovky rozkládací na spaní z pravé hovězí kůže která má hladkou nebo hrubou povrchovou úpravu na přesnou míru zákazníka. Pokud potřebujete ušít sedačku či pohovku z eko kůže, tak i tento materiál nabízíme. Kostry našich pohovek a sedaček jsou ze smrkového dřeva, jsou kvalitně sešroubované a vydrží 20 let.

Chcete li si připlatit za bukové nebo dubové kostry je to samozřejmě možné, ale trochu zbytečné, protože buková kostra vydrží 50 let, ale povrchový materiál takto dlouho nevydrží a přečalounění je relativně drahé.

Prodáváme také polohovací křesla, válendy a taburety s úložný prostorem. Můžeme sestavit zdravotní matraci přesně dle vašeho požadavku, tvrdou nebo měkkou, velikost na vaší míru.

Naše ceny odpovídají kvalitě výrobku, pokud chcete aby vám sedačka, pohovka nebo postel sloužila mnoho let, nevybírejte zboží pouze podle nízké ceny. Vyrobíme jakoukoliv sestavu která se dá vymyslet, například rohová sedací souprava rozkládací na spaní s úložným prostorem a třemi křesly, samozřejmě velikost si určíte na zakázku vy.

Vyrobenou sedací soupravu, pohovku či postel vám přivezeme až do obýváku, předvedeme a zkontrolujeme než doplatíte zbytek kupní ceny.

Sedací soupravy Praha